Kopiena “Chemin Neuf” Net For Got – aicina uz kino vakaru 22. novembrī

Slavēts Jēzus Kristus! 

Esiet mīļi aicināti uz kopienas “Chemin Neuf” Net For Got.  

Mums ir prieks Jums stādīt priekšā filmu :

  « Lai jūsu vidū turpina būt savstarpēja mīlestība  »

(Vēstule ebrejiem 13, 1)

Kopīgi pateiksimies, slavēsim un lūgsim Dievu 

22.novembrī, ceturtdien no pulksten 19.00

Sv. Sīmaņa draudzes namā (Valmierā, Veides ielā 2). 

Filmas prezentācija:

Kā virzīties uz priekšu vienotībā ? Kā satikties un ar brālīgu mīlestību mīlēt neskaitāmās kristiešu Baznīcas, kas uzplaukst visā pasaulē, un bieži citas citu ignorē? Šajā kontekstā Pasaules Kristiešu forums pēdējās divās desmitgadēs ir kļuvis par ļoti īpašu notikumu, kurā visas šīs dažādās Baznīcas var mācīties kā iepazīt viena otru un kā bagātināt viena otru. Pēdējā lielā Pasaules Kristiešu foruma tikšanās notika no 2018. gada 24. līdz 27. aprīlim Kolumbijas galvaspilsētā Bogotā, piedaloties 250 Baznīcu vadītājiem, kuri bija ieradušies no 55 valstīm. Un tur atkal notika brīnums :  apbrīnas pilni Dieva darba atklājumi citās kristīgajās konfesijās, sarunu un dalīšanās dziļums, ieklausīšanās kvalitāte, kas mums atļāva pārkāpt pāri aizspriedumiem un izdzīvot patiesu vienotību.

Aivars un Anita

26528115

"Un tie pastāvēja apustuļu mācībā un sadraudzībā, maizes laušanā un lūgšanās."