Ziemassvētku koncerts “Tik klusa un svēta” 1. decembrī pl. 17:00

Ziemassvētku koncerts

“TIK KLUSA UN SVĒTA”

Valmieras Sv. Sīmaņa evaņģēliski luteriskajā baznīcā

2018. gada 1.decembrī.

               

Ziemassvētku  koncerts  TIK KLUSA UN SVĒTA Latvijas baznīcās un kultūras namos 2018.gada decembrī iecerēts kā sirsnīgs, klusināts, skaistas mūzikas piepildīts  pārdomu brīdis ikvienām tā klausītājam.

Koncertā skanēs visiem labi zināmās tradicionālās Rietumeiropas ziemassvētku dziesmas “Klusa nakts”, “Šī nakts mirdz gaismā brīnišķā”, “Kas ir šis bērns”, “Ir šodien bērmiņš piedzimis”, “Eņģeļus mēs dzirdējām”, u.c. V.Pūces aranžējumos, kā arī V.Pūces klausītāju jau iemīļotās – “Tik klusa un svēta” (K.Dimiters), “Nosalušais sunītis” (K.Dimiters), “Ronjas un Birka duets” (K.Vērdiņš), “Ziemas ainava” (P,Brūveris), u.c. dziesmas.

Publikas vērtējumam tiks nodoti arī vairāki PIRMATSKAŅOJUMI.

Klausītājus priecēs izcilu mūziķu – vijoles virtuoza RAIMONDA OZOLA, brīnišķīgo balsu īpašnieku, meistarīgo vokālistu KRISTĪNAS ZAHAROVAS un MĀRTIŅA RUSKA, kā arī komponista VALTA PŪCES taustiņinstrumentu muzikālais sniegums.

Lai šajā klusajā un apcerīgajā Ziemassvētku laikā šis koncerts kļūst par brīnišķīgu pārdzīvojumu, ļaujot mums visiem piedzīvot un izbaudīt gaismas atgriešanās svētkus!

GAIŠUS UN PRIECĪGUS ZIEMASSVĒTKUS!

 Koncerts  vienā daļā. 75 min. garumā.

Sākums plkst. 17:00.

Biļetes: www.bilesuparadize.lv

un koncerta norises vietā 1 st. pirms koncerta sākuma.

"Un tie pastāvēja apustuļu mācībā un sadraudzībā, maizes laušanā un lūgšanās."